Kilka pomysłów na prezent urodzinowy

Choć wszyscy mamy już swoje lata, to wciąż otrzymywanie prezentów budzi w nas wiele emocji. Otrzymywanie od bliskich osób fajnych rzeczy sprawia naprawdę dużo radości i wcale nie musi być infantylne. Choć niezależnie od tego, czy jesteśmy jeszcze dziećmi, czy już dorośli, wybór prezentu jest równie problematyczny. Zazwyczaj obdarowujący chcą tę sprawę załatwić poprzez zadanie pytania „co chcesz dostać na urodziny?”. Natomiast my, całkiem szczerze odpowiadamy „Nie wiem!”  Dlatego zawsze warto mieć jakąś sugestię przygotowaną w zanadrzu. Jest kilka obszarów życia, gdzie może się nam przydać jakiś nowy gadżet.

  1. Potrzeby bieżące

Masz poczucie, że w ostatnich miesiącach brakowało Ci jakieś praktycznej rzeczy, która mogłaby uprościć Twoje codzienne funkcjonowanie? Jeśli nie jest ona za bardzo wymagająca cenowo, to spokojnie możesz ją zaproponować jako prezent.  Jest to dobre posunięcie, gdyż prezenty, które są praktyczne, tak naprawdę najbardziej nam przypadają do gustu.

  1. Prezent – pamiątka

Bardzo fajnym pomysłem jest zamówienie w ramach prezentu fotobudki lub fotografa. Powiedz, osobie pytającej, że chcesz najbliższe wydarzenie odpowiednio upamiętnić. Z imprezy warto mieć profesjonalnie wykonane zdjęcia, a wynajęcie fachowca to właśnie gwarantuje. Do zdjęć możesz wrócić po latach i miło wspominać wydarzenia dawno minione.  Co prawda, taki prezent nie ma wartości praktycznej, ale czy wszystko, co dostajemy, musi taką mieć? Dbanie o swój komfort emocjonalny jest równie ważne!

  1. Elektronika

Prezent związany z elektroniką niemalże zawsze jest dobrym pomysłem. Zastanów się, jak szybko zużywasz sprzęt elektroniczny i jak często potrzebujesz urządzeń o większej wydajności. Ponadto przy nabyciu elektroniki zawsze w pakiecie padają specjalne oferty nabycia akcesoriów. Dziś dostać nowy, fajny telefon czy komputer od bliskiej osoby to naprawdę nic nadzwyczajnego, więc spokojnie możesz o taki prezent poprosić.

  1. Coś, co będzie rozwijać Twoją pasję

Jakie masz hobby? Pewnie wszyscy o nim dobrze wiedzą, bo nie przestajesz o nim gadać. Poprosić o coś związanego z naszą pasją jest bardzo dobrym pomysłem. W szczególności, jeśli do uprawiania swojego hobby, potrzebujesz specjalnych materiałów lub produktów. Osoba obdarowująca będzie miała większe pole decyzyjne przy dokonywaniu wyboru i na pewno trafi w Twoje potrzeby.

To jest kilka prostych porad, które są jak najbardziej przez Ciebie do wykorzystania i nie musisz się wstydzić, gdy będziesz z kimś na ten temat dyskutować.