Intensywnie regenerujący balsam – zastosowanie

Pielęgnacja skóry ciała jest ważna niezależnie od wieku. W obecnych czasach, gdzie nie sposób uniknąć szkodliwego wpływu warunków atmosferycznych i zanieczyszczeń, konieczne jest, aby zapewnić skórze odpowiednią ochronę o każdej porze roku. Wybierając balsam, ważne jest, aby dobrać odpowiednie kosmetyki do typu swojej skóry oraz jej potrzeb, dzięki czemu można cieszyć się piękną, a przede wszystkim zdrową skórą. Sklepowe półki uginają się od różnego rodzaju balsamów, wśród których wiele problemów przysparza wybór jednego, najlepszego dla swojej skóry, dlatego warto zapoznać się z ich specyfikacją zanim zdecydujemy się na konkretny rodzaj balsamu. Na uwagę z pewnością zasługuje balsam intensywnie regenerujący.

 

Balsam intensywnie regenerujący – co go wyróżnia?

Jeśli mamy wrażenie, że nasza skóra potrzebuje głębokiego odżywienia, najlepszym wyborem będzie intensywnie regenerujący balsam Neutrogena (https://neutrogena.com.pl/product/18). Produkt ten cieszy się niesłabnącą popularnością wśród klientek na całym świecie już od wielu lat. Prosty skład, który przynosi oczekiwane efekty – to najważniejsze zalety tego hitu w dziedzinie pielęgnacji ciała. Główne składniki balsamu to gliceryna, pantenol i alantoina, które pomagają w odbudowie ochronnej bariery skóry, działając jak opatrunek dla podrażnionej skóry. Zadowolone klientki podkreślają, że balsam działa od razu, przynosząc oczekiwaną ulgę. To co wyróżnia intensywnie regenerujący balsam wśród innych balsamów, to bezzapachowa formuła, która zapobiega wystąpieniu uczulenia. Wchłania się natychmiast, dzięki czemu nie zostawia żadnych śladów na ubraniu. Sprawdzi się w codziennej pielęgnacji skóry suchej, szorstkiej oraz wrażliwej, ale warto wprowadzić go również do codziennej pielęgnacji każdego typu skóry w przypadku podrażnienia, jak również w porze zimowej, gdy skóra wymaga specjalnej pielęgnacji.

 

Jak stosować balsam Neutrogena?

Balsam wystarczy stosować raz dziennie, najlepiej po kąpieli, na całe ciało. Natomiast w przypadkach wymagających szczególnej pielęgnacji, warto używać balsamu dwa razy dziennie, do momentu uzyskania oczekiwanych efektów – zdrowej i odpowiednio odżywionej skóry. Balsam sprawdzi się nie tylko zimą, ale również o każdej innej porze roku, dlatego warto zawsze mieć go na swojej półce. Dzięki swojej formule, balsam z powodzeniem zastąpi krem do rąk, skutecznie je odżywiając. Dla uzupełnienia pielęgnacji, warto zwrócić uwagę również na pozostałe produkty marki Neutrogena, aby cieszyć się zdrową, promienną skórą przez cały rok.