Trzymaj formę

W zdrowym ciele zdrowy duch

Często używamy tego określenia ale czy zastanawialiśmy się czy ma ono sens? Oczywiście, że ma! Przy zachowaniu dobrej kondycji fizycznej, prowadzeniu odpowiedniej diety i suplementacji poprawia nam się samopoczucie oraz ogólny stan zdrowia. Aktywność fizyczna może zwiększyć w naszym mózgu produkcje endorfin, adrenaliny, tyrozyny i wielu innych potrzebnych związków, których produkcja może być zaniżona. Odpowiednią dietą można również stymulować poziom prolaktyny i testosteronu. Mowa o prolaktynie, której jest odpowiedni poziom jest niezbędny dla kobiet, które starają się zajść w ciążę.

Jak zacząć ćwiczyć?

Najlepiej zapisać się na siłownie bądź na zajęcia prowadzone przez instruktorów. Można zdobyć w ten sposób doświadczenie i zapoznać się z odpowiednimi technikami. W ten sposób można wprowadzić się w rutynę ćwiczeń co spowoduje łatwiejsze utrzymanie formy. Z czasem można mieć taką wiedzę, że warto byłoby ją udokumentować. Świetnym pomysłem może być zdobycie uprawnień instruktorskich. W ten sposób można połączyć formę spędzania wolnego czasu na siłowni z dodatkowym zarobkiem.

Co zrobić aby zdobyć uprawnienia?

Wystarczy zapisać się na kurs instruktor fitness. Zdobywa się tam wiedzę z zakresu dietetyki, techniki ćwiczeń, anatomii, zajęć fitness, ćwiczeń aerobowych i wielu innych. Po zakończeniu szkolenia otrzymuje się certyfikat potwierdzający ukończenie kursu i daje możliwość pracy w zawodzie. Uczestnictwo nie jest trudne a wyspecjalizowana karda wykładowców przedstawi merytoryczną wiedzę w sposób dostępny dla każdego. Jedyne co musisz zrobić to zapisać się na kurs w pasującym Ci terminie. Później możesz cieszyć się połączeniem dodatkowej pracy z treningiem i utrzymaniem wspaniałej formy.

Zadzwoń:
+71 7127712

Zobacz stronę:
https://www.ams.edu.pl/kursy/
kurs instruktor fitness

Dojazd: