Dlaczego warto wybrać e- papieros, by być bardziej atrakcyjnym i pożądanym?

Stereotypowo uważa się, że palący mężczyźni są mniej atrakcyjni. W dzisiejszych czasach nie jest to już aż tak oczywiste. Część kobiet, szczególnie tych palących, nie widzi w tym problemu, a inne nie mogą znieść zapachu dymu papierosowego.

E-papierosy a nieprzyjemny zapach dymu papierosowego

Niepalące kobiety są bardziej wyczulone na zapach dymu papierosowego niż te, które same sięgają po papierosy. Rozwiązaniem są papierosy elektroniczne, które nie emitują przykrego odoru. Ponadto, do e-papierosów możesz zakupić olejki o ciekawych zapachach, m.in. orzeźwiające owocowe czy kwiatowe lub z aromatycznymi nutami. Roztaczając wokół siebie aurę świeżości, możesz przyciągnąć wzrok niejednej kobiety.

Tanie elektroniczne papierosy

Korzystna dla twojego portfela i twojej atrakcyjności jest także cena e-papierosów. Koszt papierosów elektronicznych to 50 zł, 100 zł… Rezygnując z tradycyjnych papierosów, oszczędzasz. W związku z tym masz pieniądze dla swojej wybranki. Już nie musisz się martwić, że nie stać Cię, by zabrać kobietę do restauracji i kupić deser lub butelkę wina.

Zachowaj zdrowie, dzięki elektronicznym papierosom

Kobieta patrząc na mężczyznę z klasycznym papierosem i drugiego z e-papierosem, najprędzej wybierze tego drugiego. Dlaczego? Wapując nie produkujesz dwutlenku węgla, tylko parę wodną. Sprawiasz wrażenie osoby dbającej o swoje zdrowie, a więc ogólnie o siebie.

Twój image i e-papierosy

Aktualnie, nawet te tanie, papierosy elektroniczne mają ciekawy design. Możesz wybrać taki, jaki najbardziej odzwierciedla, to kim jesteś i dopasować go do swojej osobowości.

E-papierosy to nie tylko oszczędność pieniędzy. To także inwestycja w siebie i swoją atrakcyjność. Nie zastanawiaj się dłużej, wejdź na maniolo.pl i zakup tanie e-papierosy do 50, 60, 70 zł.