Clip in – dlaczego warto?

Osoby zainteresowane przedłużaniem włosów niejednokrotnie zwracają się do nas pytaniem, czy możliwe jest skorzystanie z naszych usług w przypadku, gdyby zdecydowały się one na rozwiązanie tymczasowe. Zgodnie z prawdą odpowiadamy, że taka opcja jak najbardziej istnieje, jako że nasi eksperci nie tylko doskonale wiedzą czym jest metoda clip in, ale także dysponują niezbędnymi akcesoriami pozwalającymi na błyskawiczne wręcz doczepianie włosów naturalnych. Dlaczego warto naszym zdaniem wybrać właśnie tę technikę przedłużania i wizualnego zagęszczania włosów?

Przede wszystkim jest ona niezwykle szybka i prosta w wykonaniu. Dość powiedzieć, że finalny efekt pracy naszego eksperta zaobserwują Państwo już po zaledwie kilku minutach. Jest to więc idealne rozwiązanie dla osób będących w ciągłym biegu, które to nie mogą sobie pozwolić na spędzanie w salonie perukarskim bądź też zakładzie medycyny estetycznej wielu długich godzin. Osoby, które zmagają się z nadmiernym przerzedzaniem się oraz wypadaniem włosów z pewnością zainteresuje fakt, iż w przypadku metody clip in nie ma mowy o ingerowaniu w cebulki włosowe lub też narażaniu na szwank tak włosów jak i skóry głowy. Podczas zabiegu nie są wykorzystywane jakiekolwiek urządzenia generujące duże ilości ciepła, a więc nie występuje prawdopodobieństwo, że po opuszczeniu sklepu z włosami do przedłużania  zauważymy, iż nasze włosy naturalne są nadmiernie przesuszone czy też rozdwajają się ich końcówki. Bardzo dużym plusem jaki oferuje metoda clip in jest umożliwienie konsumentowi samodzielnego dostosowywania położenia poszczególnych pasemek do stylu upięcia fryzury oraz jej długości. Oznacza to, że jeżeli po pewnym czasie nasze włosy zauważalnie podrosną, nie będzie konieczne odwiedzanie salonu – wystarczy że w zaciszu własnych czterech ścian odepniemy wszystkie lub też część pasemek, a następnie zamocujemy je w innym miejscu gwarantującym znacznie większą naturalność wyglądu naszego uczesania.

Metoda clip in to także wykorzystanie dopinek najwyższej jakości, które to będą nam bez wątpienia służyć przez wiele długich miesięcy…i to nawet w przypadku, gdy będziemy korzystać z nich niemalże nieprzerwanie. Włosy naturalne oraz włókna syntetyczne stosowane w naszym salonie odporne są na uszkodzenia mechaniczne, jak również nie blakną ani nie mechacą się w przypadku, gdy zostaną wystawione na długotrwałe działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Ich stylizowanie i rozczesywanie to także dziecinna igraszka, szczególnie jeżeli zaopatrzymy się w grzebienie i szczotki o szerokim rozstawie ząbków, które zagwarantują, że codzienna pielęgnacja nie doprowadzi do przesuwania się poszczególnych dopinek lub ich odpadania. Co z pewnością istotne dla wielu konsumentów zainteresowanych przedłużaniem oraz wizualnym zwiększaniem objętości włosów, metoda clip in należy do rozwiązań relatywnie niedrogich, a więc nie musimy obawiać się, iż podjęcie decyzji o poddaniu się zabiegowi mocowania pasemek tymczasowych do naszej fryzury negatywnie odbije się na naszym domowym budżecie!